Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra a szuleimet...

Hogyan vegyem ra a szuleimet arra, hogy engedjek meg, hogy bulit tarcsak? Ja es, hogy egy baratnom nalam aludjon buli utan?

Figyelt kérdés
Ti ha le akarjatok a szuleiteket kenyerezni akkor mit tesztek? Mi valik be? Es szulok legyenek kedvesek es mondjak meg onok is , hogy onoke mivl tudja a gyerek levenni a labarol es mi az ami kiboritja onoket? Gondolom nem a hiszti. Es most jon a meg csavarosabb resz: A baratnom akit szertnek,hogy nalam aludjon van egy olyan furcsa mgerzeem , hogy nem igazan kedvelik a szuleim szoval nem lesz konnyu dolgom de nagyon szeretnem , hogy nalam aludjon hisz a legjobb baratnom. Szuloknek meg egy kulon kerdes esetleges felteves: Nem vagyok az a buliba/clubbokba/discoba jaro "atlagos" tini csak egy "normalis" 6 eves leanyzo akinek minden vagya most , hogy bulit tarthasson.Ez jo lehet ervelesnel?:D Kerem segitsenek mert most tenyleg el vagyok keseredve.

#ünneplés #buli #házibuli #ottalvaos buli
2012. aug. 16. 21:33
 1/3 A kérdező kommentje:
16 bocs:D
2012. aug. 16. 21:57
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy a te szüleid milyenek, de az enyémeket az égvilágon semmi nem győzte meg. Egyszer és utoljára tarthattam bulit, amikor 18 éves lettem, se előtte, se utána nem engedték meg, de az én szüleim nagyon szigorúak és maradiak, ráadásul idősek is.


A legjobb amúgy az őszinteség. Persze nem árt, ha van már egy kész terved, hogy mit, hol, hogyan szeretnél szervezni, mi lenne a kajával, itallal, díszítéssel, zenével, hányan lennétek, mettől-meddig tartana a buli.

Ezt megelőzőleg pedig tündéri aranyos-kedve-bűbájos lányka lennél, aki szót fogad, kitakarít, mosogat, segít anyának mindenben, mindezt mosolyogva és készségesen. Ha anya rákérdezne, hogy veled meg mi van, akkor elő lehet hozakodni a témával, és persze ragaszkodni hozzá, hogy a buli után addig nem fekszel le, amíg ki nincs takarítva, hogy nehogy ez legyen a kifogás. És ekkor előjöhetsz a barátoddal is, hogy hát nyilván ő is segítene, de már késő lenne hazamennie utána, aludhatna-e esetleg kivételesen nálatok.

A lényeg, hogy biztosítani kell a szüleidet arról, hogy:

- nem lesz ricsaj

- felelősséget vállalsz mindenkiért és mindenért, ami történik

- nem rongáltok meg semmit

- a takarítást te intézed, és nekik semmit sem kell tenniük azért, hogy helyreálljon a rend

- hétvégére tedd a bulit, hogy a szüleid is tudjanak pihenni, ne azon aggódjanak munkába menet, hogy mi várja majd őket, ha hazaérnek!


Remélem sikerül meggyőznöd őket! Én hiába győzködtem az enyémeket a fentiekkel, sajna nem sikerült. :(


Jó szórakozást!!!

2012. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:) :*
2012. aug. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!