Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van Online HACK Goalunited...

Van Online HACK Goalunited játékhoz?

Figyelt kérdés
1 csomó olyat találtam,amit le kell tölteni,de az meg azt írja ki,hogy egy online felmérést kell kitöltened és akkor tudod befejezni a letöltést. ezzel csak az a baj, hogy a kérdések végén meg kell adni a telefonszámomat és 1 elég drága SMS-ben elküldeni 1 kódot. olyan kéne,amit ingyen,ha lehet akkor letöltés nélkül tudok használni.de ha csak olyan van az sem nagy baj. légyszi linkeljetek!!!!!!4
2012. aug. 15. 04:01
 1/1 Lakicaa válasza:
Én is csak olyanokat találtam,vagy találtam már olyat is,hogy le szedte simán el is indult,de utána hibát írt ki és,hogy "Látogassak el.." és ott kellett volna valamit sms-ben el küldeni.:S De ha valakinek lenne egy működő hack azt nagyon szépen meg köszönném én is.:) Remélem vannak még olyan emberek akik INGYEN tudnak valamit adni és nem a pénzt látják mindenben.:/
2013. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!