Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Barátnőm 18. születésnapjára...

Barátnőm 18. születésnapjára mit vegyünk?

Figyelt kérdés
Nem a csajom, én is lány vagyok. Nem él MO-n, csak most nyáron van itt. Hétvégente együtt bulizunk, amolyan vadabb bulijaink szoktak lenni. Kérdés, hogy mit vegyünk neki? 5-6 barátnőmmel kéne együtt venni valamit. A pia túl snassz, persze azt is fog kapni.

2012. aug. 11. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ti ismeritek nektek kell tudtotok... De ha neked lennék, a barátnőmnek tuti vennék valami szexshop -os ruhát, meg óvszert, ilyesmiket, amik viccesek. Utána pedig jól leinni magunkat. Na szerintem annak mindenki örülne.:)
2012. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Csináljatok neki egy nagy ,,meglepetés'' bulit. Találjatok ki neki vicces/perverz feladatsorokat, amiken végig kell mennie. Vehettek neki egy üveggel a kedvenc piájából, amire alkoholos filccel különböző szinteket jelöltök ki pl ha leissza az első jelzésig akkor elkezdődik az első próba, és a többi meg vicces szintjelölés, az alja fele lehetne olyan is hogy imád titeket...

Az ajándékokat meg a próbák teljesítése után adjátok neki. Én már voltam egy ilyen témájú bulin, és nem volt olyan hogy valaki unatkozott volna. :) Sok sikert a bulihoz. Remélem adtam valami használható ötletet.

2012. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jelentkezzetek be egy kijutós játékba. Video:


http://www.youtube.com/watch?v=VDNf0pKTRc4


Ez eleve egy kocsmában van, úgyhogy piálni is tudtok, sőt a szabaduló szobába is be lehet vinni alkoholt. :)

2012. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!