Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van ez, ha én egy...

Miért van ez, ha én egy normális lány vagyok?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy én mindenki szerint egy tök jó szívű lány vagyok, kedves vagyok mégis facebookon ismeretlenek jelölgetnek utána meg elkezdenek oltogatni, meg a halott szülőmet felhánytorgatni?

Miért van az hogy néhányan olyan keménynek érzik magukat, hogy ezt csinálják a jókkal? velem mindíg kib*sznak...



2012. aug. 11. 02:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ismeretleneket minek jelölöd vissza? Kevesebb problémád lenne, ha csak azt jelölnéd vissza akit tényleg ismersz, akit meg nem azt kitörlöd.
2012. aug. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pici Nyuszi válasza:

facebookon sajnos mindenkinek nagy a pofája...

de egyetértek az előttem szólóval,töröld őket,és csak azokat jelöld vissza akiket ismersz.

2012. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kérdező hány éves vagy? Szerintem is csak azokat igazold vissza, akit ismersz. Akit nem ismersz, azt töröld ki. :) És ne feledd, csak azok véleménye számít, akik ismernek Téged.
2012. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok, pár hét és 14, köszi a tanácsokat...
2012. aug. 12. 12:50
 5/6 anonim válasza:

Kedves kérdező !


Arra még nem gondoltál, hogy azért jelölnek be, hogy láthassák a csak visszaigazolt ismerősök által megtekinthető képeidet?

Ismeretleneket ált. vissza szoktam kérdezni, hogy ki vagy, vagy honnan ismersz.

Ha nem ismerős, ne jelöld be!

2012. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmmm... erre még nem is gondoltam
2012. aug. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!