Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legénybúcsús ötletek?!

Legénybúcsús ötletek?!

Figyelt kérdés

Voltam mar par legenybucsun es kreativ a fantaziam :) de szeretnek otleteket kerni hatha segitseget meritek beloluk...es olyat olvasok, ami meg nem jutott eszembe.

Raadasul a helyiseget ami eddig volt (pincehelyiseg-pincebuli) lemondtak es nagyon surget az ido...es total spontan fog lenni elvileg a buli.

Ugy ertem ez alatt hogy pecsi ejszakaba nyulos mulatsag.

Nem szokvanyos elmegyunk kocsmazni dolgot akarok, tehat fel kellene dobni vmi maradandoval :)

Kerek ehhez merten javaslatokat :) Pecsiek elonyben...foleg akik ismerik az "extrem" helyeket :)

Eltem en is Pecsen, tehat nem ismeretlen szamomra a kornyek.

Soot a legjobb otletado amit meg is lehet valositani vendegem egy italra :P ott valahol jovo het vegen :P



2012. aug. 9. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre egy lézer-harcos buli jut eszembe. Ott lehet alapozni, aztán át lehet menni máshová őrjöngeni.

Viszont nem tudom Pécsen van-e ilyesmi, én pesti vagyok.

2012. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szuper otlet, hogy valahol orjongjunk egyet ilyen pasis dologgal.

Hmmm paintball az tuti, hogy van...de utananezek.

Milyen ez a lezeres harcosdi igazabol?

Udv

Pisti

2012. aug. 11. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi itt voltunk, kicsit ismerkedhetsz vele az oldalon: [link]


Nagyon jó móka, mindenki kap egy sisakot, meg egy puskát. Két csapat van, az ellenség sisakjára kell célozni, lőni, és ha talált, akkor piros fénnyel világít a lelőtt ember sisakja. Minden játékban van asszem 5 élet, és 100 db "golyó". De igazából bárhogy lehet játszani, beállításon múlik. Annyiban jobb, mint a paint-ball, hogy nem fáj, ha eltalálnak (úgy hallottam a festék töltény találattól még véraláfutásokat is lehet szerezni)


Szóval csak ajánlani tudom, remélem felétek is van ilyen.

Zs.

2012. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke koszi...hat nem talaltam ilyet Pecsen...az is a baj, hogy mivel le lett mondva ugye a pincebuli esa hazassagot kontni kivant aldozat kulfoldon melozott stb. Tehat eleg keveske lesz szerintem az emberletszam :( sajnos...de majd meglatjuk...most hetvegen lesz :P
2012. aug. 13. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:

Talaltam :)

Laser Arena Pecs

Nah szuper...ezt sem tudtam...

Megkerdem a tobbieket es leszervezem :)

Egyebkent a paintballon pont ez a krialy...a veralafutasok utana.

Ugyesnek kell lenni, hogy ne talaljanak el :)

Udv

Pisti

2012. aug. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!