Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít a sok...

Csak engem idegesít a sok "törtös" játékos?

Figyelt kérdés

Mert mi értelme van a tört-nek ha tetszik egy játék akkor nemkéne megtisztelni a készítőt azárt mert elkészítette?


Mert igen nekem sincs húúúdesok játékom de az mind1 eredeti hameg egy játék nagyon tetszik akkor megvárom míg lesz anyi pénzem hogy megvehessem!


2012. aug. 9. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg csak szimplán hülye vagyok ahhoz,hogy miként telepítsek egy tört játékot.Ezért mindig maradok az eredetinél,persze csak jobb féléket.
2012. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ennyi persze nekem is sok játékom van ami eredeti de azokkal több mint 300 órát nyomtam de olyan játékot amit 8 ezerért árulnak és kb 40 óra allat ki nyomod nem fogom meg venni főleg ha gyorsabban játszhatok vele ha le töltöm mintha el mennék és meg venném. Persze ha annyi pénzem lenne én is meg venném az összeset eredetibe de sajnos nem vagyok szóval 1 évbe 3-4-5 kedvenc sorozataimat pl gta,assasin creed fifa meg veszem emg ezek kívül 1-2.
2012. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl játszottam a sokak által dicsért Mass effect 2 vel és első 2-3 órába meg untam pedig dragon age szerettem és az is hasonló csak más korban játszodik szóval ha meg vettem volna buktam is kb 6-10 ezer ft a semmiért.
2012. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem meg az zavar ha valaki fel van háborodva hogy nincs tört engem nem zavar ha nincs ha annyira jó meg veszem nem sírok miatta
2012. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!