Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen rossz az iskolai teljesítményem?

Figyelt kérdés

Idén sok új tantárgyam jön be. Eddig minden évben KITŰNŐ VOLTAM és nem jelentett gondot az iskola! De az előző tanévet(2012. 2. félév) anyukám szerint nagyyon elrontottam! Ez alatt azt érti, hogy nagyon ellustultam és szorgalmatlan voltam! Nehezen kapartam össze a kitűnőt(magamhoz képest)!!! Mindig is nagyon szorgalmatlan voltam! De jó tanuló voltam így is! De valahogy most nagyon megilzedtem a sok új tantárgytól! Egyedül a matek ami kicsit nehezebben megy! A humán tantárgyakból jó vagyok! Mindenki azt mondja, hogy csak szorgalom kell! Segítsetek kérlek! Mit tegyek? Annak érdekében, hogy végig jól teljesítsek! Hogy ne hanyagoljam el a tanulást! Hamarosan továbbtanulok! Számítana!

köszönöm!


2012. aug. 8. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj !! Értelmetlen kérdés, fogod a segged és lerakod a székre kezedbe veszed a könyvet és tanulsz !!!!
2012. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szorgalmasabbnak kéne lenned, mert számít a tovább tanulásba. És igen, tanulj!
2012. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig kitűnő voltál, nem hiszem, hogy "szorgalmatlan" lennél. :) Kitartás, nem véletlen, hogy most jöttek az új tantárgyak. Idősebb lettél, jobban fogod bírni a strapát. Ez az élet rendje! Sajna tanulni fáj... :) De muszáj, ha akarsz kezdeni magaddal valamit később.
2012. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!