Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » "Hölgyeknek a belépés díjtalan? "

"Hölgyeknek a belépés díjtalan? "

Figyelt kérdés
MI a véleményetek erről a hátrányos megkülönböztetésről? Én azért kell fizessek a belépőért mert férfi vagyok? Tehetek én róla hogy férfi vagyok? Milyen dolog ez? Hogyhogy hagyják ezt?

2012. aug. 8. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább sok csaj legyen, és kevesebb férfi, mint fordítva... Vagy talán kanbulit szeretnél?
2012. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Hanem az elv. Azért kellene nekem fizetni mert nem nő hanem férfi vagyok. Az elv az ami igencsak helytelen. Én büntetném az ilyesmit.
2012. aug. 8. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az elv aranyom, használd már a pici agyad. Arramegy egy csoport kan, látja tele a hely jó csajokkal, pasik nélkül. ennél jobb csalogató nem is kell. De ha anynira zavar, menj melegbárba, lehet ott nektek is ingyen van a belépés.
2012. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi de nem járok ilyen helyekre. Látom nem jut el a tudatotokig a dolog. Nem arról van szó hogy nem lenne így is nyereséges, mert a sok idióta hú mennyi csaj azt már megy is, hanem a megkülönböztetés. Amúgy én csak olyan helyre megyek ahol függetlenül a nemtől ugyanannyi a belépő ára.
2012. aug. 9. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!