Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Léteznek-e emberek rajtam...

Léteznek-e emberek rajtam kívül, akik nem alkoholizálni mennek koncertre/fesztiválra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy manapság az emberek 90%-a azért megy, hogy jól beálljon, de ez engem nem szórakoztat, de az asszisztálás se hozzá. Nem vagyok antialkoholista csak nem igazán érdekel, hogy ki mennyire tud hülye lenni. Ezért nem szeretek kocsmába se járni. Disco-ba alapból nem járok, mert nem bírom a zenét. Fesztiválra/koncertre mennék egyedül is, csak miután vége, mi a fenét csinál az ember 3-4 órán át, mire jön az első vonat/busz hazafele? Az az opció nem játszik, hogy itthon maradok, mert azt eddig is próbáltam és unalmas volt :) a múltkor voltam egyedül is, de akkor jól jött ki a hazautazás. Vagy ez a probléma csak engem érint? :)

2012. aug. 5. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
sok helyen koncert után még van buli :) fesztiválokon szintén hajnalban még szól zene, vannak dj-k, bulik :) azt el lehet viselni koncert után :)
2012. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah végül is igazad van, ha muszáj :)
2012. aug. 6. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok:) én sem szeretem az ilyen diszkós dolgokat, de azért egy-egy koncert után belefér a bulizás :) mikor múltkor zp-ben voltam, koncert után eszméletlen jó dalok mentek :)
2012. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igazad van, egy jó koncert akármi után az embernek jó kedve van és könnyebben rááll más bulikra is :) nem vagyok túl gyakorlott bulizás terén :)
2012. aug. 7. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!