Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mis is vagyok én?!

Mis is vagyok én?!

Figyelt kérdés
képeket szerkesztek(ez hobby,NEM munka!!!) pl. fekete-fehér kis része marad színes,stb.-szóval a bonyolultabb fajtákat.a képeimet alá szoktam írni.tegyük fel,hogy a nevem Annie Brown.akkor,hogyha fényképeznék ez lenne a képre ráírva: Annie Brown Photography.De én ugye szerkesztek.Akkor mi legyen rajta?Annie Brown Photo Art?vagy tudtok erre más angol kifejezést.?!előre is köszi.

2012. aug. 3. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fényképet szerkesztesz, és azt is te csináltad, akkor Photography. Amiatt, mert a digitális fotózásnak része a digitális képfeldolgozás, függetlenül attól hogy kis- vagy nagyobb mértékben módosítod a saját szellemi termékedet.


Akkor lehetne önálló neve, ha a szerkesztés alapja nem fénykép, hanem a semmiből te rajzolod meg, hozod létre. Akkor már grafika (Graphic).

2012. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!:)
2012. okt. 21. 20:16
 3/3 Adapter007 válasza:
Nem muszáj szerintem ráírni, elég egy név is. Sőt!!, szerintem szebb is, manapság mindenki photography, meg art... közben semmi hozzáadott érték nem szerepel a képeken.
2012. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!