Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

sziasztok.. 16 éves lány vagyok.. majd megöl az unalom.. júniusban volt itt egy messzibb bnőm, meg júliusban voltunk balcsin nyaralni, ez mind jó volt, meg egy két napra mentünk ide-oda..találkozok is a bnőimmel néha de másik városban laknak ahol a suli is van.. és alakult is vmi egy fiúval de most "eltűnt" szóval annyira unalmas lett az életem.. szeretnék vmi hasznosat csinálni..

szeretek rajzolni, fotózni, képeket szerkeszteni, de nem megyek más helyre és a fotózási lehetőségekből is kifogytam, és unom hogy felkelek, reggeli, gép, kimegyek, ebéd , pihenek , gép, tv eszek , kimegyek alszok.. kb ez.. tesóm dolgozik, és igen zavar mert halálra unom magam, nincs akivel elmehessek biciklizni vagy ilyenek.. nagyon unom magam.. angolom nem jó, de nemtomh hogyan tudnám fejleszteni otthon, de ígyis augusztusban megyek korrepre kb 10 óra úgy gondolom h az elég lesz plána h itt lesz minny a suli akkor van a tanulási idő..

ötletek?? (nem szeretek sportolni, táncolok, olvasni se igazán)


2012. júl. 22. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:
olyan haszontalannak érzem magam..ja és szoktam két naponta alakformáló tornát csinálni..meg szoktam a konyhában is segíteni, csak érzemh vmit "csinálnom kell"
2012. júl. 22. 15:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóóóvaaal.. otthon kéne elfoglalnod magad valamivel?

Ez persze érdeklődési kör kérdése.

Mindenesetre javaslok pár időtöltést, és válogass.

1: Számítógépes játékok. Egész napok tudnak velük elmenni, főleg ha online játékokkal játszol, mint a WOW, LOL, CABAL, és még fejlődsz is. Ez hasznos is lehet valamilyen szempontból, mert ezekkel a játékokkal jol meg lehet tanulni angolul, mert csak úgy lehet beszélgetni másokkal, meg végülis azért játszol velük hogy elérj valamit.

2: Chat.hu ? Ismerkedés, dumálgatás. Chatelgetés. Facebookon ismerkedés.


Amúgy ha hiszed ha nem manapság én is dettó ezen vagyok.. Reggel felkelek.. reggeli.. gép.. kaja.. gép tv.. és hopp semmit nem csináltam ezen a nyáron és már alig van belőle. :D Engemis aggaszt.


Végülis ismerkedni kell, hátha MSN-en el tudsz beszélgetni új emberekkel, akikkel naponta dumálhatsz.

17f

2012. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy barátot a fent leirtakkal, hogy csak úgy megkéred egy jelenlegi barátodat h mutasson be neki.. ismerkedjetek meg, olyat aki közel lakik hozzád vagyis egy városban. És máris van kivel töltened a napjaidat. Strandra, parkokba, fagyizgatni, sétálgatni meg ide oda császkálgatni lehet :D
2012. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:) itt nincs park xd de lehet sétálni:))
2012. júl. 22. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahol én lakok egymás mellett közvetlenül van 2 is.. dehogy minek.. xD
2012. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
xdxd
2012. júl. 22. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!