Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és munkát...

13 éves vagyok és munkát keresek amivel pénzt is kereshetek. Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés

Nyár van és nagyon unatkozok és arra gondoltam hogy elmegyek dolgozni de nem tudom hogy hova tudnék menni.

Kérlek segítsetek !!!

A válaszokat előre is köszi .



2012. júl. 18. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

hovatalosan nem mehetsz dolgozni, csak 15 évesen szülői engedéllyel és iskolalátogatási igazolással, 16 éves kortól iskolalátogatási igazolással

ha unatkozol, akkor olvass, játssz a tesóiddal/szomszéd gyerekekkel, strandolj; sajnos, nincs jobb ötletem

2012. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hivatalosan-ra gondoltam, bocsi
2012. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy hivatalosan nem dolgozhatok ezért is kérdeztem itt hátha van valami ami nem hivatalos de mégis munka.

(am köszy)

2012. júl. 19. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Takaríts ki otthon, meg a nagyszüleidnél, aztán reménykedj, hogy kapsz érte hálából valamit pl.
2012. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a szomszédságban, vagy valami ismerősnek van kisebb gyereke, akár bébiszitterkedhetsz is, esetleg kutyasétáltatás (kisebb fajta, kevésbé vad kutyára gondolok). Ha lakik a közelben idős pár, elvállalhatod, hogy bevásárolsz nekik, vagy akár takarítást is. Tudom, elég sablon dolgok, de 13 évesen tényleg nem nagyon akad más :(
2012. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösszy a válaszokat majd próbálkozok

:DD

2012. aug. 1. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!