Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fényképezni a Hungaroringen?

Fényképezni a Hungaroringen?

Figyelt kérdés
Akik ott a pálya szélén fényképeznek, azoknak van valami külön "fotós" jegyük? Mert néha olyan közel mennek a pályához is, vagy oda bárki mehet? Köszi!
2012. júl. 17. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, engem kizavartak.
2012. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sajtóakkreditáció kell hozzá szerintem... tehát dolgoznod kell hivatalosan(de legalábbis sajtóigazolványod kell legyen, vagy azzal egyenértékű,a főszerkesztő által aláírt megbízó dokumentumod)...


De én voltam úgy is egy csomó rendezvényen, hogy úgymond le volt adva a nevem. Tehát bemondtam hogy Recsenics-Zsidekár Gedeon vagyok, én beengedtek.Van,ahova pedig egy tikettet küldenek a főnöködnek(vagyis az esetek nagy részében a főszerkesztőnek),és azt ha ő odaadja neked, akkor az a belépő, felmutatod, és nem kérdeznek semmit...

2012. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amennyiben mezei nézőként érkeznél a Hungaroringre, nyugodtan fotózhatsz a pálya körül, a lelátókon, a boxutcában csütörtökön, illetve akár a pályán is az eredményhirdetéskor megnyitott kapunál beszaladva. A pálya körüli fotózásnál a kerítéstől tartani kell az 1 méteres távolságot, illetve le kell spanolni a biztonsági őrökkel, hogy közelebb engedjenek, mert elvileg tilos.


Gyakorlati jótanács:

Ha álló jeggyel érkezel, és jó képeket szeretnél, akkor a tavaly elbontott bronz tribün helyét javaslom, mert ott közel vannak az autók, és nem zavar be kerítés.

2012. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!!! :)
2012. júl. 21. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!