Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » NCore-n hol lehet megnézni az...

NCore-n hol lehet megnézni az arányodat? és menyitől dobnak ki?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs arány, csak 48óráig seedelni kell ennyi.
2012. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és figyelik egyáltalán az oldalt?

mert én nem vettem észre :s

2012. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és akkor teljesen mindegy hogyha lekorlátozom 1kb/s ra a feltöltést meg az számít hogy be van e kapcsolva a gép abban a 48 órában pl ma 9 órakkor este letötöm lejön 10 ig és utána elmek nyaralni akk ha hazajövök törölhetem a torrentet?
2012. júl. 15. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott a Wiki menüpont, olvasd el.


14 napon belül meg kell lennie összesen a 48 órának. Vagy az 1.0 aránynak, hogy kiszállhass büntetés nélkül.


Még nincs érvényben büntetési szabály, de ajánlott ezt a rendszer szokni, különben magadat tiltatod ki.


Ha nem érted a torrentezés lényegét, és csak azt nézed hogy mikor tudsz kilépni, akkor nem neked találták ki ezt a rendszert. Akkor menj tárhelyről tölteni, ott nem várnak el semmit.

2012. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!