Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen programokat ajánlotok...

Milyen programokat ajánlotok nyárra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémánk van, hogy nem tudjuk eldönteni, hogy miket csináljunk a nyáron. Tudjuk, ez egy eléggé nyomi kérdés, de tényleg nincsen semmi ötletünk. 15-16 évesek vagyunk, és leginkább olcsó dolgokat szeretnénk csinálni.


Bármilyen ötlet jöhet, mert nagyon tanácstalanok vagyunk.


Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. júl. 7. 18:04
 1/2 anonim válasza:

Helo, én is 16 vagyok :)

Mi a haverjainkkal ezeket szoktuk csinálni:

-bowling

-biliárd

-mozi

-parkba dumálás

-strand


ilyesmi :)

nagyon sok van, csak nézzetek körül a lakohelyeteken, és rögtön csomó mindent találtok majd! ;)

2012. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Takarítás, szobafestés, fűnyírás, lomtalanítás - fölösleges dolgok kiválogatása otthonról, stb... bármi házi vagy ház körüli munka, amire épp szükség van.

Tudom, nem valami bulis dolgok, de nagyon sokat segítetek vele és inkább ilyenkor szánjátok rá magatokat, mint suli idejében. Utána sokkal jobban esik a pihenés is. :)

2012. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!