Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A hajógyáris klubok gogo...

A hajógyáris klubok gogo táncosai miért nem tudnak táncolni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, miért csak úgy lazán lötyögnek?! A tánctéren szórakozó lányok nagy része sokkal jobban táncol.

Szorítja őket a cipő, vagy a bugyi, vagy akármi. Vagy ök elsorban nem is táncosok, csak ha nincs kuncsaft, be kell állniuk riszálni? Ha így van, akkor értem a tánctudás hiányát...



2012. júl. 1. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet a válasz.De a tánctéren lévő csajok se jobbak,ott mindenki csak lötyög.
2012. júl. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A hajógyáris klubok gogo táncosai azért nem tudnak táncolni mert amikor kiválasztották őket nem a tánc tudást helyezték náluk elő térbe, nem olyanokat választottak akik tudnak. A túl jókat nem akarták megfizetni, mert mert sok embert akartak kirakni, és itt elmehetett a pénz. Minden évadban egyre gyengébb, gyatrább volt a felhozatal. inkább a tömeg cikk kirakat, paraszt vakítás érdekelte őket, hogy ennyi nőt kitudnak, ki mernek rakni kirakatba, és elfelejtkeztek arról, hogy konkrétan miért is szeretik az emberek a gogo táncosokat nézni. elfelejtették, hogy a táncos is szórakoztat, és ezt minőségbe igénylik is az emberek.
2019. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!