Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nyíregyház...

Mi a véleményetek a nyíregyházi szórakozóhelyekről? Melyiket ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt klubbokra(Macallan,Absolut,C7 stb), kocsmálra-pubokra-sörözőkre( Shamrock,Móricz kert, Zenor,Jafi,Jam,bástya,maximus stb...)

2012. jún. 27. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Macallan: Én nagyon szeretem, ha bulizni akarok szinte mindig ezt választom :)

Absolut: Sajnos még nem voltam (barátnőim ide nem jönnek, mert h nem fogják őket beengedni - azért legalább próbálkozhatnának :S), de jókat hallottam róla. Sok ismerősöm jár oda, elég felkapott volt az elmúlt hónapokban.

C7: Csak akkor, ha vmilyen nagyobb buli van, látod pl. face-en, hogy sokan lesznek, mert amúgy elég laposak ott a bulik, túl sok a nagyon fiatal, /persze, ha fiú vagy ez jól jöhet/.

Móricz kert: Rohadt drága -.-" Ráadásul sztem vizezik is a dolgokat. Am a hangulat jó csak inni ne ott vegyél.

Jafi: Elmegy egynek.

Jam: Na ez egy jó hely, árak tekintetében is.

A Zenorba inkább nem megyek, bizonyos emberek miatt, akikkel kölcsönösen utáljuk egymást, de am. ez a hely is jó. ( Mondjuk kicsit sokat kell gyalogolni, hogy bejuss a városba utána, de ha csak kocsmázni akarsz akkor megfelelő.

2012. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezeket én is tudom,am absba beengednek mert engem is beengednek 17évesen,bár sztem elég sznob hely a Shamrockkal együtt.
2012. jún. 29. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a Shamrock-ba szeretek nagyon menni. Kulturált hely, pedig nem vagyok sznob. 1000x elmegyek oda, mint mondjuk egyszer a Jam-be.


C7-be leginkább a tinip.csák mennek.


Esetleg a Macallan-t tudom ajánlani, ami 'táncolós'.

2012. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat en shamben a hatalmas tomeget nem szeretem,meghogy ket energiaitalert 1600t fizettem
2012. júl. 19. 01:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én csak sörözni szoktam ott (300 Ft körül van), és viszonylag hamar lelépek. Általában ismerősökkel olyan 19:00-20:00 körültől 23:00-ig szoktunk lenni, és akkor nincsenek olyan sokat, főleg fent.
2012. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaja,később már begyűlnek,amúgy vannak érdekes arcok meg sok kis sznob ribi meg újgazdag ficsúrkák( főleg zrínyisek)
2012. júl. 20. 17:50
 7/8 anonim válasza:
Melyik helyre járnak cigányok és melyikre nem?
2013. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

C7-ben általában azok voltak,de most,hogy megújult nem tudom milyen lett az új "társadalom" ott

Aztán ilyne alja kocsmákba járnak inkább,amik nem túl népszerűek,meg elvtéve Móricz Kertben,Bástyában stb

Illetve talán még Macallanben vannak

2013. aug. 4. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!