Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Facebookon ez hogy van?

A Facebookon ez hogy van?

Figyelt kérdés
Ha nem jó a kategória akkor bocsi.Szóval az lenne a kérdésem:a facebookon fenn vagyok én is és ismerőseim is.Van egy énekes,akit ,,kedvelek" és az ismerősömtől is kapott like-ot.És ennek az emberkének van egy profilja,de nem az ahova ő tesz fel képeket meg minden mást,hanem ahol információk vannak róla összegyűjtve.És megnéztem az ,,ismerősök tevékenysége" mappát,és ott csak az volt amiket az ismerősöm szólt hozzá a sztárnak az egyik fényképéhez,azt is csak 1x és az amiket én írtam a képeihez meg amiket én csináltam.Lehet hogy én vagyok hülye,de nem érdekes hogy csak azok a dolgok vannak ott amiket én meg az egyik ismerősöm csináltunk?pl.a sztár fényképeinek kommentálása,amiket lájkoltam,aztán még azok is,amiket én osztottam meg az énekesről.Mindenkinek csak a saját hozzászólásait meg megosztásait mutatja(amik az adott énekessel kapcsolatosak,amiket az ő másik profiljára tetünk)vagy ez tényleg érdekes?És ezeket ide ki tette fel?Bocsi ha hülye vagyok hozzá.Eddig sztem nem voltak ott azok a dolgok.Ezeket az énekes teszi fel,vagy az ismerősöm is feltehette?Köszi a válaszokat.Lehet cska én vagyok hülye ehhez a facebookhoz.

2012. jún. 25. 09:30
 1/2 A kérdező kommentje:
És azt lehagytam hogy más ismerőseim is lájkolták az énekest.vagy azért nem mutat más dolgokat,mert csak az ismerősökét mutatja nekem?Ez egy kicsit mégis érdekes.De ha jobban belegondolok,nem csak én lájkoltam az énekes cuccait meg én írtam róla,hanem sztem más is.AKkor azt nem osztották itt meg,csak az enyéimet meg az ismerősömét?Vagy ez hogy lehet?Bocsi hogy hosszú,de ez talán fontos lehet.
2012. jún. 25. 09:34
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy most néztem meg az énekes hivatalos facebook-oldalát.oda csak van kitéve amiket ő oszt meg nem?Mert ott is megvoltak az én megosztásaim róla.dehát csak az enyémek és amiket ő írt ki meg a többi dolga.ehhez mit szóltok?:O
2012. jún. 25. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!