Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dunakeszi -n lenne valaki aki...

Dunakeszi -n lenne valaki aki segítene ebay -ról vásárolni?

Figyelt kérdés
Persze, nem teljesen ingyen

2012. jún. 6. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Regisztrálsz Paypal-re, aztán besétálsz egy bankba és utalsz a Paypal számládra pénzt, ami aztán megjelenik, és így már csak egy gombnyomás az ebay-es vásárlás.

Ha van bankkártyád vagy bankszámlád ez még könnyebb, de ha nincs akkor is megoldható, a fent említett lesétálsz a bankba módszerrel.

Csak vigyázz ebay-yel, sok a hamisítvány (attól függ mit veszel).

2012. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagy nehezen beregisztráltam a paypal-re csak az a baj nekem nem dombornyomott bankkártyám van. Többszöri levélváltás után az ebay és a pay pal-lel is adtak 1 bankszámla számot, hogy akkor oda utaljak. Bementem a bankba, de azt mondték ha ők utalnak rohadt drága szóval inkább próbáljam meg én otthon egyedül, oké.

Megcsináltam az utalást, majd következő hónapban látom az elszámolást utalás 4500ft, nemzetközi utalás díja 4000Ft... szerinted nem ájultam el???! ezért kérnék inkább segítséget

2012. jún. 7. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Bemész Unicredit-be (azt hiszem Paypal Unicredit-es), teljesen ingyenes az egész.

Ha mondjuk 5k-ért akarsz venni valamit, akkor 5k-ból megúszod, semmi extra díj nincs.

2012. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!