Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb telefon?

Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés
Két telefon között gondolkozok.A Sony Ericcson Live with walkman vagy a Samsung Galaxy mini 2.Véleményt is kérnék.
2012. jún. 2. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A Sony Ericsson Live with Walkman-en én is gondolkoztam anno és az világossá vált, hogy sirály kis teló.

A Galaxy Mini, az női phone, no meg csak 3.2-es kamerája van, még a Walkmannek 5 megapixel.

Hoppá, azért ez elég egyoldalú válogató XD :

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Galaxy Mini 2 hulladék, egy jó szót nem tudok róla mondani.

Live meg egy jó telefont, a kis kijelzőjén kívül csak jót lehet róla mondani.

2012. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Galaxy Mini2-m van. Egyaltalan nem hulladek, csak jo szoftvereket kell ra letolteni. Most is errol irok. Meg egyszer sem fagyott le, amiota megvettem. Csak ajanlani tudom.
2012. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De, hulladék.

ARMv6-os proci 2012-ben? Adreno 200 GPU?

Ez egyértelműen hulladék, még ha 20 ezerért adnák oké, azt mondom egy olcsó telefon ahhoz való hardverrel, de egy (függetlenül) 50 rongyos telefonnak nem ilyen szintűnek kéne lennie.

2012. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szamomra ez az oldal nem vitaforum. Irogathatsz nekem processzort, sot, a gingerbread-rol is elcseveghetunk, de egy atlagos felhasznalo ezeket pont magasrol lesz**ja. Fenykepezni nem ezzel kell, a tobbi oke. Neked pedig ajanlom a legujabb HTC-t. Kifizetni nem sokan tudjak, de szoritok!
2012. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem is egy 180 ezres telefonhoz hasonlítom, hanem egy ugyanolyan árkategóriás telefonról, ami oda-vissza alázza.

Oké, téged nem érdekel, hogy milyen a hardver, de az csak érdekel, hogy akadozik-e, vagy nem, és elindul-e rajta minden program, vagy ami már egy kicsit is fejlettebb grafikailag egyáltalán el sem indul rajta.

Ez egy átlagembernek is elég fontos szempont.

2012. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ujra csak azt tudom irni, hogy hasznalom 2 honapja... Eddig semmi gond nem volt vele. Aktivan hasznalom, gps-kent, hotspotkent, van rajta kb. 800 zeneszam, 10-20 resz a kedvenc sorozatombol. Nem akad, nem fagy, nem lassu. Nekem eleg. :-)
2012. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!