Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első használatba vétel előtt...

Első használatba vétel előtt hány óráig kell a mobiltel. Aksit tölteni egy huzamban? 12 v 16? elfelejtettem.

Figyelt kérdés

A legkisebb betűmérettel írt 100 oldalas útmutatójában (amin kínkeservesen átrágtam magam) nincs benne, de a lelkemre kötötték, hogy töltsem csak elfelejtettem az óraszámot...

nokia c5-03 érintős ha jelent vmit


2012. máj. 30. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
12 óra bőségesen elegendő!
2012. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. máj. 30. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Ment a piros kéz elsőnek, hogy hülyeséggel beszéli tele a kérdező fejét.

A pontos idő: 0 óra.

Li-ion aksikat nem kell kisütni vagy bármi ilyen hülyeségeket csinálni, ez már minimum 5 éve így van, nem tudom miért nem tudják az emberek még mindig, hogy nem kell órákig tölteni.


A lényeg: ne hagyd csontra lemerülni, ha 5-10%-on van az aksi inkább kapcsold ki.

2012. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazad van. Nem gondoltam bele. Elnézést kérdező.
2012. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akitől kaptam azt mondta, hogy az üzletben az eladó mondta neki azt, hogy 10-en órákig kell tölteni először.
2012. jún. 1. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Sony Ericsson Xperia Ray mobiltelefonom van és első alkalommal semmivel nem kellett neki több idő a feltöltődéshez, mint máskor kb. 1.5-2 óra.
2012. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Az eladók többsége nem azért eladó, mert ért is hozzá, hanem annyi pénzért ilyet tudnak alkalmazni a boltok.

2012. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

most ott tartok, hogy kb naponta -2 naponta kell tölteni a telot. az újat....

vissza vittem. tesztelték, átvariálták a szoftvert, most nekem kell tesztelni, hogy meddig bírja az aksi és ha nem jó, akkor kicserélik.


ebben a leges legkülönösebb, hogy a samsung telom, ami kb fél-1 éves annak az aksija miért bírja 1 hétig is akár töltés nélkül, egy vadiúj nokia tel. aksija, meg itt "vetyeng"..

2012. jún. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!