Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudnám meghirdetni eladó...

Hol tudnám meghirdetni eladó posztereimet, cikkeimet?

Figyelt kérdés
Felhalmozódott az évek során egy csomó poszterem és cikkem zenei és sport lapokból, szeretnék tőlük megválni. Nem tudom, milyen internetes oldalon hirdessem meg.
2009. jún. 29. 12:00
 1/2 anonim válasza:
Kismillió hely van, ilyenkor először kellene inkább a Google, és csak aztán a gyakorikerdesek. Én ajánlanám a [link] ez magyarország lejobbja, de szerintem ha nem akarsz, sok sok hónapot várni akkor inkább helyben a barátaidközt adda el mert ugye a postaköltség, átutalás, esetleg utánvétel, ez mind fáradság a vevőnek és pár pószterért nem fogja ezt megcsinálni. Mindig van aki felrak újságokat, ilyeneket, de nem veszi meg senki.
2009. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első dolgom volt a Google-t megnézni, de ott főleg olyanokat dobott ki, ahol posztert cserélni lehet, azt meg nem akarok... Köszi a választ!
2009. jún. 30. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!