Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy nap a Balaton Soundon -...

Egy nap a Balaton Soundon - lányok, kell táska?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első alkalom, hogy ilyen jellegű fesztiválra megyek, és fogalmam sincs, hogy milyen ruhát, illetve táskát vigyek? Mármint, ajánlatos táskát vinni, ha nagy tömegben leszek?

Lányok válaszát várom!


2012. máj. 20. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én campuson voltam, és vittem magammal kis táskát, nagy táskát,oldaltáskát, háti táskát, utazó táskát... Meg persze többféle lábbeli, és sok ruha :D Alig fértem el a táskában, mert még hálózsák is volt, meg külön sátor... Meg ott is beszereztem több táskát/szatyrot... De egyébként a leglényegesebb dolgokat:pénz, személyi és telefon, azt zsebben tároltam, mert onnan nem tudjk kilopni!
2012. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor simán farmert vettél fel, amiben elférnek ilyen dolgok?:D
2012. máj. 21. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyan szoknyát, nadrágot, aminek. van zsebe. Sztem az igazolvány is elég lapos, meg a telefon is, így mindkettő elfért a zsebembe. Ha meg vmi mást is vinni akartam magammal, pl folyadék, vagy szerzett cuccok, smink... tehát bármi, amit nem sajnáltam, azt raktam táskába.
2012. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!