Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lenne a legnagyobb trolkodás?

Reptail kérdése:

Mi lenne a legnagyobb trolkodás?

Figyelt kérdés

emberekkel az utcán suliban a gondnokokkal stb... :D

ötleteket lécci, már olyanokat csináltam hogy az utcán elosztogattam a matek dogákat(majdnem összevertek:D) epret adtam lányoknak a padon akik elküldtek a pic*ába :D bezártam a gondnokot az öltözőjébe és elmentem stb XD tehát hasonló öltleteket! :)


2012. máj. 19. 22:20
 1/9 szamóca.. ***** válasza:
ha csicska vagy ahhoz hogy a tanárokat szívasd a gondnokot ne piszkáld, mert neki köszönheted hogy nem áll a p.csádba egy hatalmas kapanyél a padban ülve.
2012. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gratulálok neked. te aztán igazi ember vagy, ennyit a mai fiatalságról. annak idelyén ha én ilyeneket csináltam volna már rég kivágtak volna a suliból.. szégyen már ez..

semmi tisztelet nincs bennetek már..

2012. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

lehet hogy más iskolába normális gondok van, de ha tudnátok milyen még örülnétek is neki!

fogdossa a 7-8-osokat(persze a lánokat) a fiukhoz meg odamegy és beledöfi a kést a labdába? szerintem semmi szégyen nincs benne!

2012. máj. 19. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
jah úgy már más.. akkor meg, ez pedofiliának minősül..de nem kell belőle botrányt csinálni, akkor szivassátok csak:D
2012. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamóca.. ***** válasza:

édes vagy, csak arra akartam kilyukadni hogy olyanokkal sz.rozz akik megérdemlik.

de könnyekig hatódom tőle, hogy léteznek még igazi, kreatív emberek akik maguktól is kitalálnak vicces dolgokat, nem pedig mások ötleteivel próbálnak meg "trollkodni". várom a kérdést hogy "helo, mivel tudnám beoltani szamócát?"

2012. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha rendes lenne nem is szivatnám(a gondnokot), de szerintem abba semmi nincs h meg kinálom a padon ülőket eperrel :D meg matekdogát osztogatok az utcán:) csak más ekkora hülyeség nem nagyon jut már is este eszembe:(
2012. máj. 19. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj az utcán egy táblával,hogy ingyen ölelés mindenkinek:)
2012. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ahoz nemkéne nekem tábla... :D odamegyek és átölelem, ennyi :)
2012. máj. 19. 22:55
 9/9 anonim válasza:

Egy fültágítós embert keress és tegyél rá a fülére egy lakatot.eezért már vki egyszer 2 év börtönt kapott...

Vagy az iskolában cseréld ki a leghülyébb tanár székét aki észre se veszi hogy nem tanari széke van (bar nalatok nem tudom ez hogy van.)na mindegy a lényeg hogy a kicserélt széket krétázd össze mindenféle rikító színnel.de a legfontosabb hogy már úgy üljön bele hogy fel lett idegesítve nagyon és akkor ha már intőt akar beírni vagy vmi akkor nem figyel oda és leül és kész is. Èn ezt megcsinaltam es a tanar nem vette eszre.

2013. jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!