Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért volt ez velem?

Miért volt ez velem?

Figyelt kérdés
Pénteken voltunk bulizni, és elhatároztam hogy mivel rég buliztam haverokkal ezért most odavágunk...már majdnem oda értünk, elkezdtünk inni whisky kólát, abból megittam max 2dl-t még talán annyit se, aztán mikor ott voltunk rá ittam pár korty pezsgőt, és a későbbiekben vagy 2-3 korty vodkát, vagy nem voltam eléggé berúgva vagy nem értem mi lehetett, de az elején ment a tánc de a zene nem volt valami jó...aztán elkezdtem gondolkozni a gondjaimon és arra ami szar az életemben és teljesen lehangolódtam mintha totál kijózanodtam vna...nem tudom mi ütött belém, lehet h többet kellett volna igyak h jobban oldódjak?Vagy rossz párosítás volt a pia...
2012. máj. 16. 01:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!