Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem működik a "onlinefil...

Miért nem működik a "onlinefilmletoltes.eu/" oldal?

Figyelt kérdés
Tegnap még bejött ha jól emlékszem, de most nem...mi lehet a hiba? Köszi a válaszokat.

2012. máj. 15. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Az online filnézők és a letöltő oldalak közül sokat beszüntetnek folyamatosan, van amikor leáál, aztán 1 hónap múlva jó, mindig változik attól függően, hogy éppen mit engedélyeztek a szerkesztőjének.

VIGYÁZZ!!!!

Ha leáll, és pár nap múlva újra jó, akkor az azt is jelentheti, hogy újabb vírusokat is töltenek rá, hogy te megkaphasd. Nekem már volt olyan, hogy csak iylen filmnézegetős oldaltól teljesen használhatatlan lett a szgép. Volt rajta: 3 trójai vírus, 2 mutáns vírus, és egy, ami minden nap elvett 200 MG-t a gép memóriájából(210GB vírust találtunk a gépen úgy, hogy az összes memória 120 GB). Bocs, hogy nem csak akérdésre válaszolok, d ejobb ha ezt tudod.

2012. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak meglepődtem, mert folyamatos látogató vagyok/voltam az oldalon, és eddig még nem tapasztaltam ilyet. És köszi a további információt is! :)
2012. máj. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!