Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lett a...

Szerintetek hogy lett a vérszívó, kegyetlen vámpírokból csillogó bőrű edward?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy mi tehet erről pontosan.

2012. máj. 13. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A kislányok. Pontosan azt adják nekik ami kell. És sikeres... (bizonyos rétegeknél)
2012. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de hogy jutott el idáig a dolog?:/
2012. máj. 13. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy hogy Stephanie Mayer (nem tudom hogy kell leírni de nem keresek rá, annyit azért nem ér) elolvasta a vámpírnaplók című könyveket, és úgy gondolta, hogy ha ezt kislányok számára is emészthetővé teszi, akkor lehet hogy fog neki jönni némi pénz. A vámpírnaplókban a napon való közlekedést úgy oldották meg, hogy boszorkányok által készített speciális gyűrűkkel mászkálnak, ami megvédi őket a naptól (ha nincs rajtuk, elégnek). A twilightban meg csillognak. :"D Na már belelendültem, leírok még pár egyezést.

A vámpírnaplókban a vámpír azért keresi a csajt, mert hasonmása a régi szerelmének. Ezért figyeli őt hosszú időn keresztül.

A twilightban Edward minden ok nélkül felmegy Bella lakására és nézi őt miközben alszik -.-

Az alapkoncepció is ugyanaz, csak a twilight-ban 2 vámpír helyett 1 vámpír és 1 vérfarkas közül kell választania Bellának.

Na, hogy összefoglaljam: a borzalmas koppintás, az eredeti sztori össze-vissza változtatása miatt lett csillogó bőrű Edward.

2012. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!