Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sony ericcson xperia x8-om...

Sony ericcson xperia x8-om van androidot hogy tudom frissíteni? 2.1 van rajta hivatalosan nem lehet. De nem hivatalosan lehet hogy kell?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 13:31
 1/10 anonim válasza:
Rootolod, telepítesz rá recovery-t, busyboxot és recoveryvel telepíted a custom romot. Nézz utána google a barátod. (GingerDX romot ajánlom figyelmedbe)
2012. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. máj. 14. 14:40
 3/10 anonim válasza:

DE a GingerDX ROMhoz CWM Recovery kell. Azt az xRecoveryvel tudod telepíteni az install custom .zip opciónál.



[link]


Itt megtalálsz mindent, én is ez alapján telepítettem. Ha valami letöltőlink hibás, írd itt, mert nekem megvan az összes fájl.

2012. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, de nekem is ginger dx rom van fent (2.3.7-es) és xrecoveryvel raktam fel. Tökéletesen felment.
2012. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

"GingerDX v025 Google Code | MediaFire

NOTE: ONLY for CWM! Flash this first! Stock Kernel Modules integrated!"


Ezt írta XDA-n B.Jay. Azt hiszem ő tudja jobban. Amúgy meg az xRecovery nagyon régi, nem éri meg azt használni. Nagyon sok ROM nem települ azzal.

2012. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem neked, nem is azért írtam, csak nekem azzal lett felrakva, ott ahol én olvastam, nem is írta, hogy kéne CWM. De egyszerűbb felrakni azt is és akkor tuti működni fog, bár nálam így sem volt hiba :)
2012. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:))
2012. máj. 16. 07:07
 8/10 anonim válasza:

6/7

A régi verzióknál én sem láttam,de ha már az újhoz írják, és van új, akkor tegye fel azt :D

2012. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én amikor próbálom futtatni a SuperOneClick-et, azt írja ki, hogy az alkalmazás inicalizálása nem megfelelő. Segítsetek légyszi, mi lehet a gond!
2012. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Változott a helyzet, a SuperOneClick fent van, viszont ezt az xRecovery-t, semmivel sem bírom megnyitni :(
2012. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!