Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek biztonságosak a...

Szerintetek biztonságosak a játékok a budapesti Vidámparkban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem történt még halálos baleset, de néha azért elgondolkozom, vajon mennyire vannak ellenőrizve a játékok?


Mert nekem néha azért inamba száll a bátorságom. Pl. a Top Spin-en, amin általában csak nagy neheze csukódik rám az a biztonsági akármi, ami a széken tart. A legtöbb székre automatikusan rácsukódik, néhányra úgy kell lerángatni. Meg hát ahogy nyikorog menet közben, az hátborzongató! Az Ikarussal is ugyanez a bajom, annyira recseg-ropog, nyikorog, hogy nem merek rá felülni.


Ti mit gondoltok? Van mitől tartani? :)



2012. máj. 7. 15:10
 1/2 anonim válasza:

A vidámparki játékok teljesen biztonságosak, rendszeresen ellenőrzik őket. A legveszélyesebb talán a hullámvasútszimulátos, amiben nyáron hőgutát lehet kapni. :D


A "recseg-ropog" hatáskeltés beletartozik a legtöbb vidámbarki játékba. Ez az egyik fő oka annak is, hogy sokan jobban kedvelik a fa hullámvasutakat.


Újabb játékoknál, ahol a sima működés a feltétel, előfordul, hogy túl csendes lenne és külön zajforrásokat terveznek bele.


A válaszomból viszont csak annyit jegyezz meg, hogy próbálj ki mindent a parkban, mertha azzal a tudattal ülsz fel valamire, hogy az teljesen biztonságos, elveszhet az élvezet nagy része.

2012. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Igazából nincs olyan játék ebben a vidámparkban, amire ne ültem volna már fel; de azért mégis felmerült bennem ez a kérdés. Szerencsére számomra nem veszik majd el az élvezet a biztonság tudatától. :)

De nagyon érdekes volt, amit írtál! Ezt még sosem hallottam, elég meglepő!

2012. máj. 9. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!