Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mindennel...

Mit gondoltok, mindennel együtt egy Disneylandi utazás mennyibe kerülhet egy hétvégére?

Figyelt kérdés

Máshova nem akarok menni, csak oda, szóval egyéb programokat nem kell hozzávenni. :)

2 napra mennénk, nyáron.

Utazás, szállás, jegyek a parkba, utazás,amíg ott is eljutok a szállástól a parkig, kaja...stb

Ha valaki esetleg volt mostanában, meg tudná mondani, hogy nagyjából mennyi pénzzel kéne számolni? 2-en mennénk.


(nyilván én is meg tudom nézni, hogy mi mennyibe kerül, meg is néztem, csak érdekelne személyes tapasztalat alapján, hogy mennyiből lehet kijönni)

Esetleg bármilyen tanács, vélemény, hol érdemes megszállni, vagy bármilyen info jól jönne! :)

Előre is köszönöm!


2012. ápr. 26. 19:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!