Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyikek azok a budapesti...

Melyikek azok a budapesti discok, ahova 16 évesek bemehetnek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Bank Dance Hall, Trocadelo (igy kell irni? :$), Zold Pardon, East Side

Ezeket ismerem, de sztem 16 evesen sokkal jobbak a hazi bulik. ;) A Bankot meg egyaltalan nem ajanlom.

2008. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a bankot mért nem ajánlod?:)
2008. ápr. 18. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Hat, nekem nem nyerte el a tetszesem, lehet velem van a baj. :$ Meg ugy a tarsasaggal is volt bajom. De, ha szeretned menj el nyugodtan nem draga meg semmi.
2008. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Sztem rohadt jó hely a BANK!!!Fiúknak 800 ft a belépő..lányoknak 5-től 6-ig 500ft asszem.ÉN csak ajánlni tudom!
2008. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááá a BANK-ról terjengenek a hírek. Pl: fölső emelet tele van "k*ró szobákkal" meg a biztonságiak oda viszik fel a kiszemelt áldozatokat meg mittomén. Jaah meg, ha bemész szüzen kijössz nem szüzen. Szal... nem ajánlom én sem. (Nem én találtam ki) Am még van a 11-kerben a fehérvári úton az Oasis meg nem tom merre van a Rio meg stb..
2008. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
és persze a ZP. Azt a helyet nagyon sokan szeretik
2008. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a hajógyári szigeten vannak jók. Dokk beach, Dokkoló... nagyon sok hely van Bp-n. általában mindenhová beengednek..
2008. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az első válaszolóhoz fűznék.. a ZP nem diszkó.. az egy szórakozóhely ahol fellépnek.. de nem diszkó
2008. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!