Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki látta a Titanicot 3D-ben?

Valaki látta a Titanicot 3D-ben?

Figyelt kérdés
Milyen volt.Sok 3D-s elem volt benne.Megérte újra megnézni.Mik voltak a 3D-s elemek.
2012. ápr. 17. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem még az is érdekelne, hogy 3D-ben vagy IMax-ben javasolt-e megnézni?! köszi


24/L

2012. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én május elején megyek megnézni és már alig várom. Szerintem nagyon látványos lett ezáltal a film. Előre borzongok, hogy milyen lesz látni az elsülyedő hajót... Ami durva, hogy ezáltal (3D) sokkal érzékelhetőbb a mélység, tehát látni a lezuhanó embereket durván átélhetjük az akkori eseményeket... Ami biztos, hogy ott bőgni fogok. 18/L
2012. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Ma voltam, és még mindig az élmény hatása alatt vagyok... én IMAX-ban néztem az Arénában. Fantaszikus. Eddig minden alkalommal bőgtem a filmen, de most még azt is majdnem elfelejtettem. TV-ben már vagy húszszor láttam, de mégis tudot újat mutatni. Megérte!!

Mik voltak a 3D-s elemek:

az egész film abban volt, én úgy vettem észre, de nem minenhol érvényesül annyira (a romantikus szál így annyira nem volt érdekes, a többi elvonta róla a figyelmet). Néhol egész lélegzetelállító, pl. mikor Rose le akar ugrani, mikor kettétörik a hajó, stb.

És még az a jó benne, hogy rengeteg mindent észreveszel, amit eddig nem, pl. a tömegben minden arcot jól megnézhetsz, jobban érvényesülnek a díszletek, szerintem a mimika is jobban látszik, pl én majdnem röhögtem, hogy Jack néhol hogy grimaszolt, eddig észre se vettem. A hajóroncsok is az elején fantasztikusak.


Aki olyan Titanic-imádó, mint én, annak kötelező! Az IMAX-ot ajánlom.

2012. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is IMAX-ben láttam és a mélységet valami iszonyatosan lehet érezni. Mikor Rose-t felülről mutatják mielőtt leugrana a hajóról jah na ott én is úgy éreztem hogy Én állok ott.
2012. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!