Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Miért...

Erről mit gondoltok? Miért írhatták?

Figyelt kérdés
Azért tettem ebbe a kategóriába a kérdést,mert a Twitterel,és egy sztárral kapcsolatos.Én fent vagyok Twitteren,és a kedvenc énekesem is.és neki persze más rajongói is.néhányuknak a követője vagyok.és 2 rajongó küldött nekem üzenetet.az egyik valami olyat h valai szörnyű pletykákat ír rólam vagy valami ilyesmi.a pletykák a lényeg.meg azt is hogy a barátom valami képet küldött neki és ezen nevetett(nevetőgörcsöt kapott,erősen nevett valami ilyesmi)és ezutóbbit a másik is írta.miért?az egyik barátnőmnek elmondtam ezt,szerinte egyfajta versengés folyik.az énekesért.és azért írták ezeket nekem,vagy azért mert nekik poénos.vagy mert féltékenyek az énekes miatt(rám).most ez furán hangzik,tudom.és hogy azért is mert én is fan vagyok.most el is felejtettem mit mondott még.meg hogy nekik,mármint ezeknek a rajongóknak nincs ki mind a 4 kerekük.és én is azért gondolom hogy az énekeshez van köze,mert ha nem,akkor miért rajongók írnák?akkor ennyi erővel más is írhatná.de mind2 rajongója az énekesnek.

2012. ápr. 15. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:
angolul írták amúgy(nem magyarok)
2012. ápr. 15. 22:42
 2/3 A kérdező kommentje:
ha segítettek,azt előre köszönöm:)
2012. ápr. 15. 22:43
 3/3 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy a képes dumánál valami twitteres linket is küldött mind2.talán 2x is küldték ezeket a képes üzeneteket.persze nem tudtam megnyitni.
2012. ápr. 15. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!