Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti hogy szoktatok táncolni...

Ti hogy szoktatok táncolni bulikban, szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
fiú vagyok és nem szoktam táncolni bulikban , talán még vannak bennem gátlások.két dolog érdekelne, hogy táncol egy fiú egy lánnyal ha csak barátok és hogy táncol ha több van köztük mint barátság? kerestem videókat a neten erről hogy szórakozóhelyeken hogy szoktak táncolni az emberek de nem találok ilyeneket, max egy kevéske tutorial-videót amikben mutatnak néhány mozdulatot fiúknak de szerintem a mai zenékhez nem mennek ezek. ha esetleg tudtok linkelni vagy küldeni olyan videókat ahol bulikban élesben táncolnak az emberek annak nagyon örülnék, illetve szerintetek nem gáz mozdulatokból álló tutorialokat is szívesen vennék. (legjobb lenne olyan videó ahol mai slágerekre pl LMFAO táncolnak fiúk lányokkal)
2012. ápr. 10. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy férfi ne riszálja magát a levegőbe, mert behányok.
2012. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is pont ezért vagyok kíváncsi diszkrét és egyszerű mozdulatokra
2012. ápr. 11. 14:15
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem ilyen típusú tánc abszolut elég és megfelelő a bulikba. szerintetek is? http://www.youtube.com/watch?v=_b81er3uPG8&feature=relmfu
2012. ápr. 12. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem vagy tőle feszült, akkor csinálhatsz ilyesmit... amúgy elég komikus a fószer :D
2012. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az öltözete tényleg túl sok, de szerintem a mozgások jók.
2012. ápr. 12. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet tanulni basszus.. :D menj el és lesd el a többiektől, hogy hogyan csinálják. ne fossál. rá fogsz érezni :)


16/L

2012. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak érezd át az egészet *-*

bár én könnyen beszélek, hisz lány vagyok...az én dolgom nem nehéz :D

ha látom a fiúkat táncolni sok dolguk nem nagyon van , lépegetnek :D mozgatják a karjukat :D kb ennyi :D

Ha én fiú barátommal táncolok pl. akkor értelem szerűen nem engedem h tapizzon vagy bármi ilyesmi csak táncolunk egymással szemben :))

Ha viszont olyannal tolom akivel már kezd kialakulni valami :) vagy ilyesmi, vagy ott buliban találok vkit :)

akkor persze kimutatom h nekem nagyon tetszik az illető :D

simulok :DD rázom a kis popsim :D

2012. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
iszol egy kis vodkát és már egyből megjön az ihlet, odamész csajokhoz megfogod a derekát annak aki tetszik vagy elküld vagy királyság nem sikerül másik csaj ilyen egyszerű:D 17/f
2014. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!