Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bűvészek, bűvészethez értők....

Bűvészek, bűvészethez értők. Szerintetek amit Dynamo csinál a discovery channel-en az igazi vagy csak csalás?

Figyelt kérdés
Tényleg lehet ilyen mester fokon bűvészkedni? Mert a többi mutatványt, amit láttam abban mindig volt valami lepel vagy valami, de ez az ember úgy csinálja, hogy nem találok rá semmi magyarázatot. Ha tudjátok valamelyik trükk magyarázatát akkor üzenetbe írjátok légyszi meg!
2012. ápr. 10. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Van leples dolga is. Olvasgass itt a gyk-n, mert sok hasonló kérdés van, azért írok ide is. Vágások, beszervezett emberek, részben igaz trükkök. A többség viszont csak ámítás...
2012. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Péládul amikor a vízen jár, ügye plexivel akkor azt ne mutatják meg az előkészületeket hogy plexit tettek a vízbe meg minden más ilyen trükkjeinél nem mutatják meg az előzményeket. Az is már "furcsa" hogy odamegy egy emberhez az utcán, mintha életében nem találkozott volna, de a kamera meg eleve ott volt:D Ez hogy lehetséges? Úgy hogy ezeke a részek meg vannak rendezve, meg van rendezve az hogy melyk emberhez megy, vagy hogy mit fog éppen csinálni stb.. A trükk viszont amit csinálni szokott az nincsen semmi kameratrükk meg ezek.. Sok más neves bűvész többek között Cyril, Criss Angel, stb.. már megcsinálta ugyanezeket a trükköket. Én mivel jártas vagyok a bűvészetben, de nem nagyon tudom gyakorolni , mert már mindenhez pénz kell, de a legtöbb trükkjét amit előad naggyából tudom hogy hogyan kell csinálni. Ha érdekel egy trükkjét elmagyarázom, de nem az összeset:D
2012. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pl. üveg sörös palackba telefon... azt hogyan?:D
2012. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy már alapból benne volt a telefon. Az eredeti üveg a hátul álló srác kezében van. Már nincs meg nálam a videó, de a többi dájnámós kérdésre rákeresel, meglátod majd a videóban is. :)
2012. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

dejó :)) kár hogy le van leplezve sokmindegy, kicsit jó a varázslat, de az ember akkor is töpreng, hogy hogy?! :))


na és az amikor átmegy az üvegfalon?:D

2012. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan melyikre gondolsz? Mert szerintem azt többször is megcsinálta! :)


Egyébként annyi, hogy beépített emberek vannak kint. Már ha ugyanarra gondolunk. Ráadásul nem véletlen, hogy mindig takarásban volt az ajtóbejárat is.

Azért a fizikai dolgokat ne lépjük át, ne is gondoljuk hogy át lehet, mert ilyen szinten azért nem...

Telefonosüveges dologból kiindulva pedig a beépített emberek már nem is kérdésesek.

A trükkjeinek valahány százalékát pedig élőben kellene megcsinálnia pl. előttünk, hidd el, igencsak besülne szegény, szinte mindben. Megbeszélés kérdése az egész, vagy a kameráké.

2012. júl. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom észrevettétek e, hogy mindig nagy tömeg veszi körül, és még sincs a youtubon egy olyan videó sem amit amatőr videós készített volna, pedig ma már szinte mindenkinél van egy kamerás telefon...!
2012. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 renato-n válasza:
Én is bűvész vagyok és szoktunk készíteni felvételt miközben utcán mutatunk trükköket idegeneknek és a trükk után megkérdezzük hogy feltehetjük-e a vidit szóval ez nem téma.Az igaz hogy van olyan trükkje amihez beépített emberek kellenek de az hogy a legtöbbe erős túlzás meg hogy élőbe besülne,nézzetek olyan videókat róla amikor meghívják egy tv-s műsorba hogy mutasson be valamit na ott is mutat hihetetlen dolgokat és ott egyértelműen nincsenek beépített emberek.Dynamo jó bűvész nagyon ügyes,az hogy ellopott Chris Angeltől pár trükköt már más kérdés.
2013. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!