Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem látom a 3d-s filmeket?

Miért nem látom a 3d-s filmeket?

Figyelt kérdés
Ma voltam imax 3d moziba és nem láttam 3d ben, szellemképes volt egy csomó rész.Csalódás volt, pedig otthon próbálgattam monitor előtt a kék piros technológiájut és azt többé-kevésbé láttam.Hordok szemüveget de azt mondják az nem akadály. 34/f

2012. ápr. 5. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szemüveget fel kell venni, amit adnak.
2012. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a szemuveget, amit adnak, hasznalod is, problema megoldva!
2012. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem vagy egyedül 1x rávettek, hogy mennyek el egy 3D-s filmre fizetik csak mennyek el mondom jó van , mézem volt 1-2 rész ahol 3D volt, de a többi homályos mondom má leveszem azt a sz.r szemüveget és nézem ,hogy úgy meg tiszta volt a kép XD nagyot nevettem mondtam is haveromnak hogy vedd már le azt a sz.rt és nézd úgy mert úgy többet lehet látni a filmből xd
2012. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt nem hiszem el, hogy semmi sem volt 3d-s, ha mégis akkor valami baj van a szemeddel, én is szemüveggel néztem (rövidlátó vagyok), de mégis jól láttam.

Mondjuk az is igaz, hogy a legtöbb filmben ami elvileg 3d-s, alig van látványosan jelen ez a technika, a jelenetek többsége normál.

2012. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy szembetegség, ami miatt nem lehet látni vele a 3D-s filmeket. Hírességek közül pl Johnny Depp sem látja. Konzultálj orvossal.
2012. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak az az érdekes az egészben hogy itthon a monitor előtt a kék vörös szemüveggel meg látom 3d-be egy kevés ideig:(
2012. ápr. 7. 16:17
 7/7 anonim válasza:
rossz az egyik szemed elég sok ember nem lárja rendesen a 3d-t
2012. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!