Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor vált át idővonalra a...

Mikor vált át idővonalra a Facebook?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem az idővonalat, de egyébként itt magyarázzák, hogy március 30-tól, meg 31-től véglegesen átáll mindenkinek. Érdekes, ma negyedike van, és az enyém még (szerencsére) a régi. Nos?
2012. ápr. 4. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen fix dátumhoz kötve. Január végén jelentették be hogy mindenkinek átvált, már azóta elkezdődött. Mivel kb. 850 millió profil van, ezt lehetetlen egyszerre átváltani, és mint minden frissítés, ez is hónapokig vagy egy évig is elhúzódik mire az elsőtől az utolsó tagig mindenkinek átvált.
2012. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi. Remélem pont a legutolsó leszek.
2012. ápr. 4. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Mindenki akkor váltja át, amikor akarja. Rámész a profilodra, és ott van legfelül az idővonalra váltás. Ha nem váltod át, nem váltoozik át magától.
2012. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, a régi is automatikusan állt át a mostani kinézetére. Úgy hogy elképzelhetőnek tartom, hogy valóban átállítják mindenkinek.
2012. ápr. 5. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ma váltott át. Egyelőre mások nem látják-nem is szeretném,elég nagy baj hogy én látom-de azt írta ki hogy 23-án publikus lesz akár akarom akár nem. Szívás.
2012. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!