Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Fimo (puppen) gyurmát ki...

A Fimo (puppen) gyurmát ki lehet egymás után 2x sütni (összeillesztés céljából) úgy, hogy ne barnuljon be? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszettek a gyurmából kisütött figurák, így én is szeretnék hasonlókat gyártani. :) Nemrég egy magazinban (Mondo) olvastam, hogy hogy lehet Fimo puppen babát készíteni és ott azt írták, hogy először a fejet érdemes megcsinálni és kisütni (ez a része már kész :D), majd a testét kell megformázni és a fejet hozzáillesztve kisütni. Na már most én igencsak félek attól, hogy oké...a test kisül, de a fej amit hozzá illesztek (a 2x-i sütéstől) be fog barnulni. Mer már kísérletezgettem azzal hogy kisütök egy kis darabot és utána megint megpróbálom, de mindig bebarnult. Elvileg így kéne kisütni...sőt, igazából 3x kéne mert a végtagokat is külön kéne hozzáadni. Ha valaki csinált már Fimo puppen babát, vagy akármilyen formát sütött ki 2x összeillesztés céljából, légyszi írja le, hogy pontosan hogy csinálta. Előre is nagyon köszönöm!
2012. ápr. 2. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy én csinálom: Elkészítem a baba vázát drótból. Utána alufóliát csavarok rá.

Elkészítem a fejet, kisütöm.

Elkészítem a törzset, kisütöm.

Végtagok, kisütés. :)

Nagyon sokszor ki lehet sütni minden gond nélkül.

2012. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet h túl magas hőfokon sütöd?
2012. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben azt hiszem rájöttem mi lehetett a probléma. Nem rég cseréltük le a sütőnket gázosról, elektromosra. Egyenlőre úgy tűnik, az elektromossal nem barnul be úgy mint a gázossal. Köszi azért a választ. :)
2012. júl. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!