Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen idezeteket?

Ismertek ilyen idezeteket?

Figyelt kérdés
amik arrol szolnak h nagyon gaz ha facebookon oltogatja a masikat, meg olyanokat amik arrol szolnak h lehet nincs akkora mellem mint 1-2 lanynak de tobbet erek mint ok es h azzal nem viszik semmire az eletbe stb
2012. ápr. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek nem annyira "didisek", meg nem tudom hogy a lány(ok) k**va(k**vák)-e de azért küldök egy párat:


Azt hiszi hogy királylány mert szép szemű és szőke, rádgyújtom a házat és lehetsz te hamupipőke. ;)


Magassarkú - elhiszem , hogy menő vagy benne . De ha nem tudsz benne járni , inkább ne vedd fel


A tiéd plasztik az enyém kicsi de ott van neked a sajátod azt nézzed te ribi! (ez angol fordítás nemtudom hogy jól fordítottam-e)


Nem attól vagy jónő, ha push upos melltartót hordasz és kinyomod a melleidet, mint az esti film után a tvt!


Lehetek r*banc a szemedbe, lehetek k**va .. de előtte nézzél már magadra hülye kis csicska.


A facebookon lehetsz modell de az utcan nincs photoshop


lány vagyok . . van rajtam alapozó . . csak nem 10 kiló . . van melltartóm . . csak nem rejt 5 pár zoknit . . sminkelem magam . . de nem olyan fekete a szemem mint akinek bevertek . . követek el hibákat . . de tanulok belőlük . . vannak barátaim . . de van olyan is aki keresztbe tesz . . élem az életem akármilyen szar is . . mert egyszer minden jóra fordul


Nem vagyok cicababa, de soha nem is leszek. a pénzedre drága én jó magasról teszek. feszíthetsz

tőlem akármilyen ingben, közlöm veled, a pénzeden kívül neked semmid sincsen.

2012. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszii ezek tetszenek:)
2012. ápr. 12. 21:10
 3/3 anonim válasza:
Itt is vannak. [link]
2012. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!