Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak úgy érdekesség kép:D ha...

Csak úgy érdekesség kép:D ha nyernél a lottón mire költenéd? :D

Figyelt kérdés
bocs hogy ha nem ebbe a kategóriába tartozik de nem tudom hova máshova írhattam volna:))

2012. márc. 22. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit nyernék :)


Mondjuk megnyerném az 5-öst, az 5-ös lottón (most majdnem 2 milliárd forint, ha jól tudom), akkor vennék egy olyan autót, amire már régen vágyom, vennék egy kis tanyát, át-/kialakítanám, berendezném, kikültöznék, 100 milliót bankba raknék és a kamatokból élnék, 100 milliót euróban svájci bankszámlára tennék, 100 milliót aranyra váltanék és elásnám az udvaron.

50-50 milliót névtelenül szétosztanék a családban és a barátok között (eljátszva, hogy én is kaptam, és abból van a kocsi meg a tanya), a maradékot pedig szétosztanám olyanok közt, akik szerintem megérdemlik (névtelenül).

2012. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifizetném a hiteleinket. Az élettársamnak kifizetném a diákhitelét. Segítenék az anyósoméknak. Adakoznék egy autistákkal foglalkozó iskolának. Aztán amit az élet hoz (iskola, esküvő)
2012. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A több, mint 3mrd Ft-ból tudnék venni egy pár hektáros park szerű erdős részt, építenék rá egy közepes házat, ez kb 40-50M-ból kijönne. Lerendszámoznám a kocsimat kb 400eFt, vennék egy új példányt kedvenc sportkocsimból (kb 25-30M), a páromnak is egy új kocsit, illetve egy közös "kutyázós" terepjárót. Balatoni házat is. Tehát kb 100-120milla elég lenne erre. A fennmaradó összeg egy részét banki kamatra tenném, egy nagyobb részből pedig ingatlanokba fektetnék, olyanokba, amik bérbeadása többet hoz, mint a banki kamat és kb 10-15 év múlva kezdeném eladogatni őket. Tehát addig is hoznák a lét, utána meg sokat lehetne kaszálni.
2012. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen mindenkinek jól jönne ez a pénz:)
2012. máj. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!