Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki szereti, vagy szokott...

Ki szereti, vagy szokott olvasni idézeteket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék egy pár ember ízlésére, és ha mondana az enyémekről véleményt, jó lenne. 19f
2012. márc. 16. 23:54
 1/5 anonim válasza:

Idézet+facebook = hányás

Idézet+facebook+15évesnyomorultkiscsajakitmegcsaltabarátjaéskeresiazéleténekazértelmétminthanekiténylegcsakezzelkénefoglalkoznianematanulással = FUUUUUUUUUUUUU


Amúgy én szeretem az idézeteket, sok okos ember tudja röviden és okosan megfogalmazni úgy a dolgokat, amelyekre én nem vagyok képes vagy csak nem foglalkoznék vele. És sok szempontot is megfigyelhet íyg az ember.

2012. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek, sokkal szebben kifejezi egy-egy idézet a gondolataimat, érzéseimet :)
2012. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem. Túl klisés, manapság mindenki ezt nyomatja. Van néhány igazán jó, és igényes, de rühellem, ha valaki idézetekkel példálózik, vagy így próbálja kifejezni magát. Ha már van véleménye, tanulja meg azt a saját szavaival, igényesen, intelligensen elmondani, csak így van mögötte tartalom, nem úgy, hogy kinézek egy menőt, vagy értelmesnek tűnőt, és Ctrl+C-Ctrl+V.

21/L

2012. márc. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 asdface válasza:
Én is szeretem az idézeteket és amit tudok is kötni vmi velem történt esethez, azt meg is jegyzem. Szerintem bölcsebbnek tűnik az ember, ha szóban is alkalmazza.
2012. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az első kommentelő egy barom. Az ilyeneket csak a multiplayer játékok meg a hoki érdekli.


Deee itt is olvasgathatsz idézeteket, 2500 idézet van fent jelenleg. :D

[link]


Na jó bevallom, az enyimé :D

2012. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!