Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyit költetek...

Átlagosan mennyit költetek szórakozásra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 16:41
 1/9 anonim válasza:
heti 1 nap, és akkor 13ezer.
2012. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem járunk/járok bulizni. Havi egyszer elmegyünk a párommal kettesben vacsorázni, wellneselni, vagy csak egy hétvégére egy másik városba (ismerős lakásába). Ilyenkor 7-10 ezer megy el, de ez már a nagyon felső határ, ennél azért általában jóval kevesebbet költünk.

Ha elmegyünk véletlenül egy-egy buliba, akkor veszünk egy üveg valamit, megisszuk itthon, így a szórakozóhelyen már nem költünk semmire, így szinte 1-2 ezer forint megy csak el.

2012. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amennyi van nálam. Ha ez 500 forint, akkor annyit, de volt már, hogy 2000 eurót is elbasztam egy "este" alatt. Amennyivel jó lemenni Bp-n egy felsőkategóriás szórakozóhelyre, az így néz ki


5-10-ig gyenge fogyasztás, abszcinencia, nők

10-20 átlag fogyasztás, gyenge drog

20-tól felfele nagy fogyasztás, erősebb drog, prostik, VIP


Én sajnos pl az utóbbiba tartozok, ami azért sz@r mert az elb@szott pénzen már vehettem volna két lakást is, de így el lett tapsolva. Aki meg bírja állni, hogy ne verjen el mindent, azokat tisztelem nagyon!


23F

2012. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos én is ilyen vagyok, hiába van mostanába kevés péznem, megfogadom ha lemegyek 10nél többet nem költök, aztán mindig 20-30 a vége...
2012. márc. 11. 17:02
 5/9 anonim válasza:

Köszönöm, nagyon gazdagnak érzem magam, hogy 20-30 ezres bulik nélkül is jól érzem magam a bőrömben.:)

Majd erre gondolok, amikor haverokkal tábortüzezünk vagy beszélgetünk valahol. Hogy de jó, 20-30 ezer forinttal több marad reggel a zsebemben mint másoknak.

2012. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy nem vagyok ilyen, de hagy kérdezzem meg miből futja nektek erre? Nekem azt a havi 10-et is nehéz kicsikarni amiből néha elmegyünk a párommal kettesben valahova. Diákok vagyunk, az ösztöndíjunkból takarékoskodunk, hogy jusson szórakozásra. Kíváncsi lennék ti miből tehetitek ezt meg és milyen gyakran szállnak el 20-30 ezrek!? 22/L
2012. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A munka a kulcsa ennek, kedves utolsó. Ha valaki szereti a minőségi szórakozást és arra van igénye, akkor az a föld alól is elő fogja rá keríteni a pénzt és motivált lesz, hogy karriert építsen. Mivel Te egyetemista Vagy, ezért valószínűleg megelégszel az egyetemista bulik minőségével és elvagy azokon is. Én 9 éves koromban voltam először diszkóban és 14 éves korom óta folyamatosan járok elég rendszeresen, szóval már 16-18 évesen is voltak igényeim a szórakozás minőségére. Akkor még csak az 5-ösök repkedtek a vidéki diszkóba, meg a Bank!-ba, E-klubba, mivel szűkösek voltak a lehetőségek dolgozni és a fogyasztásom sem volt közel sem a maitól.
2012. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23F egyetemista
2012. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azon a véleményen vagyok, hogy nincs olyan jó buli, ami az én kedvemet/életemet feldobhatná, akár minőségi, akár nem... Megmondom őszintén megtehetném, hogy elmenjek olykor egy komolyabb, színvonalasabb partira, de pénzkidobásnak találom, hogy súlyos 10 ezreket szórjak ilyenekre és ez valószínűleg akkor is így lesz, ha munkával keresem meg a pénzemet, nem tanulással.

Nyilván alapjában véve teljesen más emberek vagyunk, ez elég egyértelművé vált. :)

2012. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!