Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha kiszedem a gyári pickupokat...

Ha kiszedem a gyári pickupokat és csak azt hagyom benne amit szeretnék használni akkor elég ha elvágom a többi drótját és kiszedem őket?

Figyelt kérdés

Szóval lenne egy gitárom amibe 3 pickup van, viszont én csak egyet használok ezért a másik kettőt és a pickup váltót is szeretném kiszedni belőle. Asztalos vagyok szóval az elfedés részével nem lesz gond viszont az elektronikához nem értek. Szóval kiszedem a pickupot és elvágom a drótokat amik kilógnak belőle...ezek összeköttetésben vannak egymással? Szóval ha a másik kettőt kiveszem akkor elképzelhető hogy nem fog szólni a gitárom? Vagy nem fog állandóan sisteregni vagy ilyesmi?

Köszönöm előre is a hozzáértő választ!


2012. márc. 9. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod a bekötési rajzokat. Én inkább azt mondanám, hogy ne nyúlj hozzá, de ha nagyon akarok akkor javaslom szedd ki az összes hangszedőt, a potikat és a kapcsolót, majd a weblapon talált minta szerint kösd be újra. Kisebb a valószínűsége, hogy elrontod:)

2012. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerinted ezt egy hangszerboltba mennyi pénzért csinálják meg?
2012. márc. 10. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Javaslom a Vintage52 nevű hangszerboltot. Fel kell hívni és megkérdezni, mert ilyet még nem csináltattam :)
2012. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!