Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja nekem pontosa...

Valaki meg tudja nekem pontosan mondani hogy mi az a snüssz?

Figyelt kérdés

és hogy hogy kell használni ?

mien hatása van ?

káros e ?

lehet e valami baj belőle ?

( nagyon fontosa lenne :S előre is köszönöm :) )


2012. márc. 6. 11:10
 1/2 AncsiPancsy válasza:
96%

A snüssz őrölt nedves dohánytermék, ami a dohányon és vízen kívül sót és aromát tartalmaz. A szájba, az alsó vagy a felső ínyhez kell helyezni. A száj nyálkahártyáján keresztül jut a snüsszből nikotin a szervezetbe. Ez a módszer, legalábbis a környezetre, nem annyira káros, mint a cigarettázás. A snüsszöléstől szájrák alakulhat ki. Gyakran papír-zsebkendőbe rakják, illetve kaphatók teafilterhez hasonló, apró filteres változatok is, így kisebb a szájrák kialakulásának a lehetősége.

Én nem használom, de a cigarettázásról írtam nem rég házidogát, így tudtam csak róla...remélem, segítettem kicsit:)

2012. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 neglizse válasza:
100%
A snuss hasnyálmirigy rákot okozhat főleg. (Persze szájrákot is, mint a cigi is) A svédek találták ki, ott és norvégiában népszerűbb mint a dohányzás. Étteremben és színházban is nyomhatod értelem szerűen. Én a cigit simán abba tudtam hagyni vele, kérdés hogy le tudok e állni a snüsszel 😀 le kéne
2015. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!