Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok és nincs...

20 éves lány vagyok és nincs kivel beszélgetnem vagy eljárni bulizni. Van még valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal és nem maradt egyetlen egy jó ismerősöm vagy barátnőm sem, mert ő mindenkitől eltiltott. Egy barátnőm maradt de az ő pasija sem engedi sehova. Szívesen eljárnék bulizni de már nincs kivel. Ha valaki hasonló helyzetbe van írjon. Köszi.

2012. márc. 6. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátborzongató, amit írsz... volt egy despota barom, aki "eltiltott" mindenki mástól? Meg a barátnődet is "eltiltja" egy másik rabszolgatartó? Hát mik vagytok ti, szolgálók az ókorban? És ti ilyen fiúkkal jártok? Mondhatnám, hogy megérdemlitek a sorsotokat. Minden lány, aki képes ilyen zsarnoknak alávetni magát. Erről nem csak a fiú tehet, hanem az is, aki eltűri! De most nem is ez volt a kérdés, csak ez jutott hirtelen eszembe...
2012. márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettem és mindent eltűrtem neki. Úgy gondoltam, hogy soha nem leszünk külön egymástól, de ő másképp gondolta.. és én most egyedül maradtam, itthon ülök és bőgök egész nap, jó lenne kimozdulni valakivel de hát ez van. Ezért tettem fel a kérdést, hogyha van valaki ilyen helyzetbe, inkább lányok, mert csak barátkozni szeretnék, akkor írhatnak. Kedves első tudom, hogy hülye voltam, de utólag már "mind1".
2012. márc. 6. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló. Ok, nem akarok neked még szemrehányást is tenni, van neked elég bajod, csak nagyon megdöbbentem, hogy képesek lányok elviselni érdemtelen, erőszakos kis bunkóktók. Viszont tényleg szükséges lenne, hogy emberek közé menj, semmint otthon sirdogálj. Van rá lehetőség, hogy másik szórakozóhelyre menj, mint ahová eddig jártál a fiúddal? Vagy ha nincs, akkor előbb vagy utóbb szembe kell nézni a helyzettel, túl kell azon esni, hogy most már más van, egyedül mész, lányokkal beszélsz, hozzájuk csatlakozol, csak van olyan lány a környezetedben, aki szintén pártalan, az említett barátnődön kívül?
2012. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!