Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik Szerencsejátékkal...

Melyik Szerencsejátékkal (lottó stb) van esély nyerni? Valaki nyert már valamelyikkel? Mennyit?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiknél van esély nyerni, csak nem mindegy mennyi.

Például ötöslottónál 1 a 43 millióhoz az esélye hogy ötösöd legyen, de csak 1 a 4-hez hogy 1-es. Ez azt jelenti, hogy 43 millió különböző szelvényt kell feladni ahhoz, hogy tiéd legyen a fődíj, és 4-et ahhoz hogy legalább 1 számot eltalálj a 4x5 számból.

hatosnál 1 a 8 millióhoz; hetesnél 1 a 6 millióhoz az esély.

Minél kevesebb szám van, és minél többet kell megjelölni, annál nagyobb az esély a nyerésre, 43 millióból rögtön csak 6 lett a hetes lottó esetében az ötös helyett.


[link]


Itt pedig még több játéknál írják le az esélyeket és egyéb tudnivalót:

[link]


Elég kicsik a nyerési esélyek. De aki nem játszik az nem is tud nyerni, és minél több sikertelen húzások vannak, annál több nyeremény halmozódik, ami generálja felfelé a további próbálgatásokat, például többen játszanak milliárdos nyereményért mint "csak" néhány (száz)millióért.

2012. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem latolgathatnánk még az esélyeket,kedves válaszoló!:) Pl mennyit kell feladni ahhoz,hogy tuti 3-asom legyen?:) Oké,tudom,hogy ki tudnám Én is számolni,de hol vannak már azok a középiskolás évek!?:D Aztán hátha van erről is infód!:) Hasznos a válaszod,Én köszönöm.:) Ment a zöld kéz!:)
2012. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet már fáradt vagyok,de ezt a részt nem értem..."43 millióból rögtön csak 6 lett a hetes lottó esetében az ötös helyett. "
2012. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az lett volna a lényege, hogy minél kevesebb számból minél többet kell eltalálni, annál nagyobb az esély a nyerésre.


5-ös: 90 szám, 5 találat, 43 millió lehetőség

7-es: 35 szám, 7 találat, 8 millió lehetőség


Erre utalt az, hogy az 5-ös és a 7-es lottó esélyei 43 millióról lecsökkentek 8 millióra. Hiszen minél kevesebb lehetőséget kell megjátszani, annál jobbak az esélyek.

2012. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírod a képletet? Köszönöm.Aztán számolgatok melyik lottót kezdjem el játszani...
2012. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös lottó: 90 alatt az 5

6-os: 45 alatt a 6

7-es: 35 alatt a 7


[link]

2012. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!