Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Statiszta válogatáson mit...

Statiszta válogatáson mit kell csinálni? Esetleg kérdeznek valamit? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés

Statiszta válogatáson miket kell csinálni meg ilyesmik?:)

Most megyek majd először és kicsit izgulok.

Előre is köszi a válaszokat.


2012. febr. 23. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Leírom a tapasztalatom, hátha még elolvassa valaki.


Én néhány napja voltam egy statisztaválogatáson, kb 1 órát vártam mire behívtak, és semmi különöset nem kellett csinálni, a kameraman is nagyon kedves volt (két férfi volt bent összesen). Annyit kellett tennem, hogy mikor elindították a kamerát, bemondtam a nevem és az életkorom, majd elfordultam balra, előre, jobbra, előre. És csináltak egy egészalakos és egy profilképet, ennyi.

Ez egyébként egy magyar film (talán az Éjszakám a nappalod), de különösebben semmiről nem tájékoztattak, annyit mondtak hogy majd csörögnek. Az se biztos hogy menni fogok, annyi negatív kritikát olvastam a magyar filmkészítőkről, hogy teljesen elment a kedvem az egésztől.

2014. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!