Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kéne bál királynő választ...

Hogy kéne bál királynő választást csinálni?

Figyelt kérdés

Zenész ismerőseim egy helyi bárban szoktak havi szinten zenélni.Én szoktam segíteni nekik a szervezésbe.

Csinálunk márciusba kimondottan Nőnap bulit.

Arra gondoltam, hogy jó lenne bálkirálynő választást csinálni.

Na de itt el is akadtam.

Mindenki közül legyen a választás, vagy érkezéskor lehessen bálkirálynőnek indulni aki akar.

Ki és mi alapján döntse el hogy ki lesz a királynő?

Ez egy kis községben lesz, ahol mindenki ismer mindenkit, így egy teljesen független embert nehéz választani.

Azt meg nem akarom hogy azért legyen a Luc Gizi a királynő mert Gipsz Jakab a zsűri és neki a Gizi a barátnője vagy testvére.

A döntés mi alapján legyen?Csak szimplán a megjelenés meg az egész estés táncolása alapján?Vagy eszembe jutott egy olyan hogy választás előtt megkérnénk a jelölteket hogy 1 számot táncoljanak végig, úgy hogy más akkor nem táncol és az alapján?Nem tudom ilyet illik-e, szokás-e.

Köszi előre is a segítségeteket.

Meg szívesen veszem, ha van egyébb ötletetek is, amivel tényleg nőnapisabbá lehet tenni a mulatást.


2012. febr. 22. 00:20
 1/2 Theorba válasza:
Nagyon tapintatosnak kell lenni, nehogy valamilyen megbántás legyen a vége. Pici humor sok mindenen átsegít.
2012. febr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nah végülis még az éjszaka agyaltam rajta, és arra jutottam, hogy nem is kell zsűri.

Lesznek szavazó cédulák, amikkel bárki, bármit ajánlhat, ezeket éjfél előtt egy zárt dobozban gyűjtjük, és éjfél elött össze számolom a szavazatokat, majd éjfélkor kihirdetjük.Díjazva a 3 legtöbb szavazatót kapó lesz.

Ez így jó, nem?

2012. febr. 22. 07:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!