Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy fiú cserkész...

Berci2001 kérdése:

Hogyan lehet egy fiú cserkész egyesületem? És ki szeretne belépni?

Figyelt kérdés

Szinte csak Amerikában vannak cserkészek.Tehát külön lányok,külön fiuk.Pedig én már egy jó ideje szeretnék egy fiukból álló cserkészegyesületet és szerintem van rajtam kívül még néhány fiú.A tízet betöltöttem már,tehát úgy Amerikában ennyi idős fiuk szoktak cserkészek lenni.Tudom,hogy SOK még a munka.Jelvények készítése,tagok szerzése,készíteni a méretüknek megfelelő egyenruhát stb.

Szerintem sokan szeretnének úgy ennyi idősen,fiuk cserkészek lenni,tehát aki szeretne jelentkezni,ide írjon e-mailt: minecraftberci@citromail.hu.

Szerintem,ha összegyűjtünk úgy kilenc-tíz embert,akkor lehetnénk cserkészek! : D :) (_8_D)

KÉRLEK NEGATÍV VÁLASZOKAT NE KÜLDJETEK!!!


2012. febr. 21. 18:52
 1/3 anonim válasza:
rágugliztál már a cserkészetre? van jópár érdekesnek tűnő oldal ami elkerülhette a figyelmed :)
2012. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ushna válasza:

Szia!

Én magam már 20 éve cserkész vagyok és nagy örömmel olvastam, hogy te is szeretnél az lenni. Ez egy fantasztikus közösség és rengeteg élményt tartogat számodra. Magyarországon működik vagy 250-300 cserkészcsapat és van kb. 8000 magyar cserkész.

Itt találod a hivatalos oldalukat: www.mcssz.hu


Ha írsz egy emailt a kommunikacio@cserkesz.hu emailcímre s megírod, milyen városban vagy faluban élsz, megkeresem a hozzád legközelebb működő csapatot. Ott aztán már bele is vághatsz a cserkészkedésbe!

Várom leveledet!

2012. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

FONTOS!!!! Az jelentkezen,aki Debrecen lakik!

Ja és köszönöm a kommentedet,már írtam e-mailt! :D

2012. febr. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!