Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Igy most akkor ingyenes a GPS...

Igy most akkor ingyenes a GPS vagy sem?

Figyelt kérdés

Nokia 500 leírása: "A-GPS-vevő, Ovi Térképek ingyenes autós és gyalogos navigációval, a Nokia Ovi Suite segítségével az internetről letölthetők a legfrissebb országtérképek"

Lumia 710 leírása: "A-GPS-vevő, Bing térkép (internetkapcsolatot igényel), Nokia térképek elérhetők a Piactéren, Nokia Autóval ingyenes autós és gyalogos navigációval, digitális iránytű"

Kérdésem, hogy melyikért mikor kell fizetni, és mikor ingyenes? Előre is köszönöm! (egyszerüen nem értem :/)



2012. febr. 20. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A GPS szolgáltatás, a térkép ingyenes, csak az (letöltési és navigálási) adatforgalom kerül pénzbe. Az ADATFORGALOM!
2012. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőnél?
2012. febr. 20. 23:42
 3/4 anonim válasza:

Nekem c5-03-am van. Én is sokat kerestem, hogy mégis, hogy kell beállítani, hogy ingyenes legyen, mert ugye le is van írva, hogy ingyenes. Adtak hozzá egy külön füzetet amiben le van írva. Ez szép és jó csak, hogy más verziójú szoftver volt rárakva... Ha jól állítod be akkor ingyenes lesz. Nem ismerem a menüjét ezért most csak az alapján próbálom meg elmondani, ahogy nálam van. Nekem ovi térképem van, nem tudom, hogy Te milyet használsz....

Keress egy olyasmit, hogy "Hely". Talán az alkalmazásokban lesz. Azon belül "Helymeghatár." Aztán "Helymeghat, módszerek" Ott csak a "Beépített GPS" legyen kipipálva. Aztán a "térképek"-ben menj a beállításokra, "internet" és a "Kapcsolat- OFFLINE" legyen.

Remélem tudtam valamit segíteni, bár tudom nem teljesen ugyan az az op rendszer van rajta...

2012. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah, OVI térkép és Symbian Belle. Most még máshol van a telo, de holnap megprobálom amit mondtál, köszönöm :))
2012. febr. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!